komiks, książki, książki dla dzieci, muzyka i inne rzeczy
poniedziałek, 16 lipca 2012
Bierzcie i grajcie!

The Fog Fall 4

w obrazek klik!

The Fog Fall część czwarta. Scenariusz mój, rysunki Maciej Pałka, redakcja Maciej i Karol Konwerski, złożone do kupy przez Mateusza Skutnika.

Grajcie!

środa, 23 maja 2012
Hold up!!

Już niedługo...

fog fall

A tymczasem śmigajcie koniecznie w tę rewelacyjną grę - we wszystkie części!

poniedziałek, 20 lutego 2012
The Fog Fall 4

Tak, tak. Spróbowałem swoich sił w temacie scenariuszy do gier. Właśnie na facebooku poszedł przeciek, że już wkrótce (takie "wkrótce", wiecie - nie za tydzień ale niedługo), ukaże się czwarta część point&clicka "The Fog Fall". Gra wyjdzie pod szyldem PastelGames - jeśli znacie takie hiciory jak "Covert Front", "Submachine" czy "Daymare Town" to ta marka nie jest wam obca. Tak czy inaczej, "The Fog Fall 4" wkrótce. Rysuje Maciej Pałka, scenariusz ja napisałem, redaktorskimi nożycami pilnowali go Maciej i Karol Konwerski. To pierwsza gra z moim scenariuszem (coś tam odrobinkę pomagałem przy innej też - ale tam tylko tyci tyci dodatki) więc jestem bardzo podekscytowany!

TAK! Nie mogę się doczekać premiery!

A tu obrazek z gry na zachętę:

The Fog Fall 4 - Maciej Pałka, Daniel Gizicki - PastelGames

EDIT:

Oraz strona serii...

poniedziałek, 16 czerwca 2008
Rozkręcaj własne minimiasto!

 

m

Jest cała masa gier strategicznych, które polegają głównie na budowaniu od podstaw własnej cywilizacji, państwa czy miasta. Często trzeba było się mocno nakombinować, żeby wszystko w "naszym" świecie działało jak należy. Tymczasem firma Motion-Twin, wypuściła internetową gierkę, która poniekąd skierowana jest do ludzi darzących strategie sentymentem. I tak, każdy z nas może sobie założyć własne miasto, na terenie dowolnego państwa (ja wybrałem wyspy Reunion - u wybrzeża Madagaskaru) i za pomocą klikania w konkretne linki rozwijać je. Na początku budujemy tylko budynki mieszkalne. Jedno wejście na stronę miasta, daje 1 mieszkańca. Gdy już mamy 50 obywateli możemy rozwijać przemysł, potem po osiągnięcu następnego progu transport, potem policję, a później ekologię i biznes. Oczywiście trzeba tak klikać i kombinować, żeby nie rozwijać np. tylko sieci transportu, bo ludzie wtedy uciekają z miasta w poszukiwaniu pracy. Oczywiście ważne jest ilu się ma znajomych i ile osób kilka dziennie w linki. Obejrzyjcie sobie jak wyglądają miasta z pierwszych miejsc w rankingach państw - to gigantyczne metropolie!

Generalnie fajna zabawa, nie wymagająca raczej zbyt dużo czasu i zaangażowania. Polecam.

13:42, edgar82 , gry
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 03 marca 2008
Popykamy w piłę?

p

Żaden ze mnie gracz. Nie podniecam się kolejnymi „Quake'ami” ani „Gta”. Mami klika ulubionych gier, w które czasem pogrywam, ale raczej trudno mnie nazwać zapalonym graczem. Ostatnio mój czas pożera jednak gra Power Soccer. To piłka nożna, w której przeciwnikami są inni internauci a wszystko to za pośrednictwem strony. Oczywiście gra ma swoje wady, ale jest bardzo wciągająca, chyba głównie dlatego, że gra się z żywymi ludźmi. Nie gram raczej w sieciówki więc jest to dla mnie jakaś nowość.

Zakładki:
Blogi
Fotoblogi
Galerie i inne miejsca z kulturą
Komiksy i nie tylko na facebooku
Komiksy internetowe
Link do wszystkiego (prawie) komiksowego PL
POLISH'D SILENCE
Serwisy/magazyny
Strony www
Wydawnictwa komiksowe
Tagi