komiks, książki, książki dla dzieci, muzyka i inne rzeczy
niedziela, 28 grudnia 2008
Pitu pitu ble ble ble i farma

Komiksom i nie tylko stuknął właśnie rok. Niniejszym wyszukałem w sieci bardzo obciachowy tort, który sobie tu wstawiam, o:

1

(tego gifa ukradłem z tego zajebistego bloga)

Ha! Przez ten rok blogasek zaliczył nieco ponad 37 tysięcy wejść, doczekał się kilku hejtmejli i kilku flame'ów (szkoda, że tak mało). Upadło kilka pomysłów, które miałem np. opisywanie komiksów internetowych, ale w sumie teraz oprócz "YHT", które ma być wkrótce zresztą zakończone to nic nie czytam stale. Upadł także pomysł opisywania trzech filmów na raz, ale najwyraźniej za mało oglądam. W kinie to chyba ostatni raz byłem na "Mrocznym rycerzu"...

No dobra, dość pitolenia teraz czas na najgorszy komiks świata...

odc. 4 (klikać po większe)

odc. 5

3

odc. 6

4

 

I na dziś tyle.

 

Aha! Wesołego po świętach!

 

 

 

13:27, edgar82 , Farma
Link Komentarze (5) »
piątek, 26 grudnia 2008
W poszukiwaniu Oka Jelenia

1

Lubię pisarstwo Pilipiuka. Nawet bardzo. Jakub Wędrowycz to radosny odprężacz, "2586 Kroków" i "Czerwona Gorączka" to zbiorki nieco poważniejszych, a bardzo dobrych opowiadanek, trylogia kobieca to bardzo przyjemna smakowitość. Nowy cykl - "Oko Jelenia" po prostu wymiata. Łyknąłem wszystkie 3 części w tydzień nie mogąc się praktycznie oderwać od lektury. I się wkurzam, że muszę czekać na następne części. GRMBL!

niedziela, 21 grudnia 2008
Miasta Omów

1

Tak, tak, blog zarasta kurzem, ale sił i czasu brak. W tak zwanym międzyczasie, dotarła do mnie paczka z zamówionymi komiksami, która zawierała m.in. zbiorcze, anglojęzyczne wydanie opowieści osadzonych w świecie Omów, autorstwa Phillipa Cazy zatytułowane "The Age of Darkness". Sto cztery strony ostrej jazdy! Tak graficznej jak i fabularnej!

niedziela, 14 grudnia 2008
Najgorszy komiks świata

Tak tak moi drodzy. Jak pewne jest, że autorzy "Thorgala" wyciągną z kapelusza Kriss de Valnor, tak pewne jest, że ten cieć Gizicki prędzej czy później wyciągnie "Farmę" - czyli najgorszy komiks świata. Jako, że ostatnio podczas porządków znalazłem płytkę z całością tego żenującego krapu, postanowiłem se to wszystko tu opublikować. Hehe, a co się będę? Wierzcie lub nie, ale robienie tego komiksu sprawiało mi dużo radochy. a "Farma" była nawet publikowana na papierze i to nie tylko przeze mnie! To jakaś zbiorowa pomroczność jasna musiała być... Nawet Frank Miller "wypowiedział się" na temat dramatycznie niskiego poziomu tego komiksu...

A tymczasem jedziemy z koksem (pierwsze paski jeszcze z 2003 roku... kurde, już kupa czasu minęła):

Odc. 1 (klikać po większe, ale nie wiem czy to działa, powinno sie powiększać, ale jakby co prawy przycisk myszy -> pokaż obrazek i będzie dobrze, nie wiem jak to dobrze zrobić... Łukasz help?)

farma001

Odc. 2

farma002

Odc. 3

farma003

Co niedzielę 3 paski! (liczba odwiedzin w niedzielę drastycznie spadnie RAHAHA). No, do następnego więc!

 

14:01, edgar82 , Farma
Link Komentarze (3) »
piątek, 12 grudnia 2008
Odświeżanie

1

Ostatnio mocno zaniedbałem bloga. Tak się zdarza, gdy na człowieka zwala sie najpierw masa roboty, a potem okrutne i obrzydliwe choróbsko pod tytułem zapalenie gardła. Nic się wtedy nie chce. Nic a nic. Oprócz czytania książek w celu odreagowania. No to sobie to i owo odświeżyłem.

Zakładki:
Blogi
Fotoblogi
Galerie i inne miejsca z kulturą
Komiksy i nie tylko na facebooku
Komiksy internetowe
Link do wszystkiego (prawie) komiksowego PL
POLISH'D SILENCE
Serwisy/magazyny
Strony www
Wydawnictwa komiksowe
Tagi