komiks, książki, książki dla dzieci, muzyka i inne rzeczy
Blog > Komentarze do wpisu
Gilles McCabe w maju 2014

To jest (dla mnie) najważniejszy news ostatnich dni. Pierwszy tom komiksu "Gilles McCabe" ukaże się na Festiwal Komiksowa Warszawa (maj 2014) nakładem Wydawnictwa Komiksowego (ale na stronie wydawcy jeszcze się zapowiedź albumu nie pojawiła ;)). Drugi tom ukaże się jeszcze w tym roku lub w przyszłym (zobaczymy). Wszystko jest gotowe więc nie ma stresu, że czytelnicy zostaną z kolejną niedokończoną historią. 

Gilles McCabe t.1 - Daniel Gizicki, Barbara Okrasa

Twarda oprawa, 52 strony, cena 44,90.

Ale to nie koniec dobrych wiadomości. Skończyłem pisać scenariusz 2 tomu "Postapo". Co w środku? Sporo się dzieje, pojawiają się nowe postacie, główny bohater zostaje bardziej dookreślony, co nieco zdradzam też na temat przyczyn apokalipsy. Album powinien mieć podobną objętość jak pierwsza odsłona serii. Teraz wszystko w rękach Krzyśka. Trzymajcie za niego kciuki! Jeśli się uda, to oprócz "Gillesa" w maju pojawi się także "Postapo".

Co do pierwszego tomu czyli "Postapo: Nienormalna normalność" pojawiły się kolejne recenzje - Czas na komiks i ArtPapier

Jest także szansa na dodruk pierwszego tomu oraz edycję cyfrową (w kolorze).

Ponadto, jeśli ktoś nie ma jeszcze mnie dość, to odpowiedziałem na pytania zadane w kwestionariuszu K2 - na dawnej Komiksomanii, obecnie po prostu serwisie komiksowym Wirtualnej Polski.

To chyba tyle.

niedziela, 02 lutego 2014, edgar82

Polecane wpisy