komiks, książki, książki dla dzieci, muzyka i inne rzeczy
Blog > Komentarze do wpisu
MFKiG 2011

Niezłe jaja, bo w przeciwieństwie do kilku lat poprzednich w tym roku wybieram się do Łodzi. W ogóle jakoś ostatnio mam mocno festiwalowy czas, w sensie już na wielu festiwalach byłem w tym roku - co jako żem zatwardziały domator nieco mnie dziwi... Ale do rzeczy. W Łodzi będzie mnie można spotkać tu i tam a przede wszystkim w sobotę w sali 221 gdzie mam zaszczyt prowadzić spotkanie z triumwiratem redakcyjnym zina "Deus Ex Machina". Ponadto, będzie można też nabyć publikacje z moimi tworami. Więc teraz powiem co, żeby te dwie osoby, które lubią moją twórczość wiedziały czego wypatrywać, a ci co nie lubią wiedzieli czego unikać.

"Zeszyty Komiksowe" 12 numer dotyczący komiksu historycznego, a wewnątrz mój felieton o wdzięcznym tytule "Bądźmy dumni z polskiego komiksu".

Zeszyty Komiksowe #12

"Kolektyw" nr 9. Tam znalazł się drugi odcinek serii o szalonym onejromancie Sarkisie Karchazjanie. Całość cudownie narysował Rafał Trejnis.

Sarkis Karchazjan - Kolektyw #9

Generalnie - Rafał wraz z Dominikiem Szcześniakiem będą w Łodzi mieli premierę swojego albumu "Fotostory" - polecam więc udać się na stoisko wydawnictwa Timof Comics by nabyć ten zacny album.

Jeszcze - najwyraźniej nic nie zwojowałem w konkursie na krótką formę, ale komiks mojego autorstwa z rysunkami Mikołaja Ratki powinien być do zobaczenia na pokonkursowej wystawie (i być może - choć nie sądzę - w katalogu). Wypatrujcie kadrów wyglądających jak ekraniki z Youtube. Jeden na zachętę:

Gizicki, Ratka

 

A na samym MFKiG myślę, że warto udać się na wystawę Macieja Pałki, posłuchać różnych gwiazd, obkupić się w komiksy, zebrać autografy no i (a może przede wszystkim) spędzić miło czas w gronie komiksowych znajomych - na co szczególnie liczę. Do zobaczenia w Łodzi!

piątek, 30 września 2011, edgar82

Polecane wpisy